(12 kom) Čep za automatsko navodnjavanje biljaka
Kupite na:
Slični proizvodi (7)
Parametri i opis
Savršen je alat za svakog ljubitelja vrtlarenja i biljaka. U jednom pakiranju dobije se 12 komada .Bez obzira jeste li iskusni vrtlar ili početnik, ovaj čep pomoći će vam da jednostavno pratite vlagu u tlu kako biste osigurali optimalne uvjete za rast vaših biljaka.
Značajke proizvoda:
- Visoka preciznost mjerenja : omogućuju točno mjerenje razine vlage u tlu, osiguravajući da vaše biljke dobiju potrebnu količinu vode.
- Jednostavno korištenje : jednostavno postavlja u tlo
- Široka primjena : Prikladan za unutarnje i vanjsko bilje, vrtove, staklenike i travnjake.
- Ekološki prihvatljiv : Ne zahtijeva baterije, što ga čini ekološki održivim alatom za vaš vrt.
- Kompaktan dizajn : Lagan i prenosiv, lako ga možete premjestiti iz jedne posude u drugu.
Prednosti proizvoda:
- Optimalan rast biljaka : Pratite vlagu i izbjegnite prekomjerno ili nedovoljno zalijevanje, što će potaknuti zdraviji i brži rast vaših biljaka.
- Ušteda vremena i truda : Uz jednostavno očitanje vlage, nema više nagađanja kada biljke trebaju zalijevanje.
- Dugotrajna upotreba : Izdržljiva konstrukcija osigurava dug vijek trajanja uređaja.
Kako koristiti: Jednostavno umetnite senzor u tlo, blizu korijena biljke, i pratite razinu vlage na indikatoru. Nije potrebno održavanje, a možete koristiti u bilo kojoj posudi ili vrtu. <P></P>
Recenzije (0)
Ovaj proizvod još nema recenziju.
Povezane kategorije(2)
Povezani proizvodi(70)
Kärcher BLV 36-240 baterijski puhač i usisivač za lišće 36V, sjeckalica, 240 km/h – 1.444-170.0
251,56 €
Na zalihama
Besplatno